Зведення та майстеринг

Студія BK Present пропонує послуги зведення та майстерингу Ваших композицій.

Ви пишете музику? Бажаєте щоб Ваш трек звучав не гірше, ніж треки найпопулярніших виконавців? Доручіть нам фінальну частину роботи над Вашою композицією – зведення та майстеринг. У студії використовується лише професійне обладнання світових виробників. Звукорежисери мають стаж роботи понад 10 років! Тільки індивідуальний і творчий підхід до кожного замовлення.


Коротка довідка (wikipedia.org)

Зведення або мікшування (англ. mixing, змішання) – стадія створення з окремих записаних треків кінцевого запису, наступний після звукозапису етап створення фонограми, що полягає у відборі та редагуванні (іноді реставрації) вихідних записаних треків, об’єднанні їх в єдиний проект та обробці ефектами. Редагування часто виділяється в самостійний етап роботи. Стадія зведення історично виникла у 60-ті роки XX століття з появою багатодоріжкових магнітофонів, що дозволили записувати 8 каналів одночасно. Спочатку, зведення не було окремою стадією процесу створення фонограм, а було складовим елементом звукозапису, так як технічні можливості зберігати весь проект були відсутні, і зведення здійснювалося в міру запису нового матеріалу без можливості повернення до ранніх стадій. Зі збільшенням числа каналів стала можливою робота з усім проектом, що виділило зведення у самостійний етап роботи. У 90-ті роки ХХ століття значного поширення набули цифрові технології відомості. У 1994 році з випуском програмно-апаратного комплексу Pro Tools III стала можливою обробка ефектами реального часу, що дозволила підбирати параметри обробки під час прослуховування. Cubase VST в 1996 році започаткував зведення в тому вигляді, в якому воно найбільш поширене до теперішнього часу.


Ми працюємо як у “очному”, так і в дистанційному режимі. Ви завжди можете надіслати нам свою композицію, наші фахівці оцінять вартість роботи, обговорять усі деталі, і після погодження ми приступаємо до виконання роботи. Термін виконання замовлення – не більше 1 тижня з моменту оплати. Актуальна вартість вказана у нашому Прайс-листі, однак у деяких випадках вона може незначно коливатися. Остаточна вартість обговорюється з нашими фахівцями після того, як вони ознайомилися з Вашим матеріалом.

В каком формате присылать свой проект на сведение?

Оптимальний варіант. Надіслати нам всі доріжки (можна в одному файлі-архіві zip або rar) у форматі wave з нульової позначки БЕЗ ОБРОБОК (reverb, delay, тощо).

Також ми приймаємо проекти FL Studio, Steinberg Cubase, Steinberg Nuendo та Logic Pro. У цьому випадку заархівуйте папку з проектом та надішліть нам. Крім проекту рекомендується надіслати незведений, “сирий” варіант у форматі wave або mp3, щоб наші звукорежисери могли почути звучання Вашої композиції і, у разі потреби, відкоригувати налаштування проекту.

Якщо у Вас виникли питання – дзвоніть нам, пишіть у соціальних мережах. Всі наші координати є у розділі “Контакти”. Якщо Вам зручно щоб ми з Вами зв’язалися – немає проблем! Заповніть форму замовлення зворотного дзвінка!

    pult2