Послуги

Дорогі наші гості!

У список послуг включені основні форми роботи з клієнтами, найбільш популярні позиції. Однак ми виконуємо найрізноманітніші замовлення, часто-густо абсолютно незвичайні по постановці завдання. Якщо Ви не знайшли в нашому списку послуг ту, що Вам підходить, зателефонуйте або напишіть нам.

Послуга Вартість (грн) Од. виміру
1. Аранжування
1.1 Авторське аранжування (в стилі Rap) від 1500 за композицію
1.2 Авторське аранжування (крім Rap) від 3000 за композицію
1.3 Аранжування відомої композиції від 2500
за композицію
2. Звукозапис
2.1 Звукозапис вокала або інструмента (від 3 годин) 350 за 1 годину
2.1 Звукозапис вокала або інструмента (до 2 годин) 400 за 1 годину
2.2 Звукозапис ударної установки 500 за 1 годину
3. Зведення та мастеринг (радіо-формат і/або CD формат)
3.1 Зведення легкої композиції (вокал або інструмент + мінус) 150 за 1 хвилину звучання
3.2 Зведення композиції середньої складності (ансамбль з 3-4 інструментів або вокалістів + мінус) 300 за 1 хвилину звучання
3.3 Зведення композиції високої складності («живий» колектив, включаючи барабани) 800 за 1 хвилину звучання
3.4 Вокальне коригування 300 за 1 хвилину звучання
4. Песня в подарок (докладніше на сайті послуги…)
4.1 Пісня у подарунок (СТАНДАРТ). В ціну входить запис одного вокаліста під мінус, корекція фальшивих нот, зведення та мастеринг треку.

 

Ви хочете здивувати близьку людину, колегу, друга, продемонструвавши свій вокальний талант? Пакет “Стандарт” – для Вас! Навіть якщо Ви зовсім не вмієте співати – після обробки нашими фахівцями, Ваш голос буде звучати чудово!

1000 за композицію
4.2 Пісня у подарунок (ПРЕМІУМ). В ціну входить написання авторського тексту, запис одного вокаліста під мінус, корекція фальшивих нот, зведення та мастеринг.

 

Хочете подарувати пісню, проявивши індивідуальність, щоб в ній були цікаві історії з життя, приємні моменти, особливі миті – пакет “Преміум” – кращий вибір! Професійний поет напише текст пісні спеціально для Вас з огляду на всі Ваші побажання.

2000 за композицію
4.3 Пісня у подарунок (ЛЮКС). В ціну входить написання авторської музики, запис одного вокаліста під мінус, корекція фальшивих нот, зведення та мастеринг трека.

 

Якщо Ви хочете подарувати свій вірш, обрамлений в професійну музичну канву, або простіше кажучи, зробити зі свого вітального вірша повноцінну пісню – пакет “Люкс” просто створений для Вас! Професійні композитори напишуть авторську музику й зроблять аранжування.

3800 за композицію
4.4 Пісня в подарунок (VIP). В ціну входить написання авторського тексту й музики, запис одного вокаліста під мінус, корекція фальшивих нот, зведення та мастеринг треку.

 

Ви хочете подарувати авторський хіт? Текст, написаний спеціально для Вас, музика, яка максимально підкреслить індивідуальність, професійна аранжування. Все це входить в пакет “VIP”.

4800 за композицію
4.5 Запис додаткової людини (може бути застосовано до будь-якого пакету “Пісні у подарунок”).

 

Якщо Ви хочете заспівати пісню в дуеті, тріо, або цілою компанією (наприклад, як подарунок від колективу своєму начальнику на День Народження), то ціна залежить від кількість співаючих людей. В цю ціну входить запис однієї людини з подальшою обробкою записаного вокалу і зведення його до загального треку.

200 за одного вокаліста
5. Відеозйомка
5.1 Спеціальна пропозиція!

 

Зйомка та монтаж відеокліпу на Вашу пісню для Instagram (тривалістю до 1 хвилини) в нашій студії.

300 1 кліп
5.2 Спеціальна пропозиція!

 

Зйомка та монтаж відеокліпу на Вашу пісню тривалістю до 4 хвилин в нашій студії.

700 1 кліп
5.3 Спеціальна пропозиція для поетів!

 

Звукозапис та зйомка вірша. В ціну входить аудіозапис вірша під музику, зйомка відео в інтер’єрі студії звукозапису й повна обробка аудіо-відео.

1000 1 кліп
5.4 Художня зйомка на виїзді. 

 

Мінімальний час – 2 години

700 1 час
5.5 Монтаж відео в Adobe Premiere без використання спецефектів, які потребують Adobe After Effects та без корекції кольору. 200 1 хвилина
5.6 Первинна корекція кольору (приведення всіх планів і ракурсів до єдиного стилістичного зображення) без виділення окремих елементів зображення. 100 1 хвилина
5.7 Створення слайд шоу з фотографій без прив’язки до музичних акцентів (наприклад, якщо Ви хочете щоб конкретна фотографія з’являлася під конкретний рядок пісні, то дивіться наступний пункт)

 

У вартість не входить сканування фотографій (див. п. 7.5)

100 1 хвилина
5.8 Створення слайд шоу з фотографій з прив’язкою до музичних акцентів (розміщення фотографій під конкретні музичні фрази)

 

У вартість не входить сканування фотографій (див. п. 7.5)

200 1 хвилина
6. Дизайн і тиражування
6.1 Унікальна подарункова коробочка для диска або флешки ручної роботи. 100 1 шт
6.2 Розробка дизайну обкладинок для CD та DVD будь-якої складності, включаючи коробки Slim і Jewel, Digipack; тиражування, отримання контрольної марки Договірна (в залежності від тиражу та упаковки)  
7. Аудіореклама (рекламні ролики для радіо, торгових центрів і т.д.)

 

Вартість диктора не може бути включена у виготовлення ролика, оскільки у кожного диктора різний гонорар (в залежності від досвіду, популярності та особистих амбіцій). До того ж, Ви можете вибрати для свого ролика кілька голосів, але вартість виготовлення ролика при цьому не зміниться. Вибрати голоси й оформити замовлення в автоматичному режимі (якщо Вам так зручніше), Ви можете тут.

7.1 Виготовлення інформаційного ролика (без урахування вартості диктора) 300 ролик до 30 сек
7.2 Виготовлення ігрового ролика (без урахування вартості диктора) 400 ролик до 30 сек
7.3 Виготовлення вокального ролика (без урахування вартості вокаліста) 500 ролик до 30 сек
8. Інші послуги
8.1 Пісня (привітання) на телефон (тривалість до 5 хвилин, приймається будь-який mp3 файл). У вартість входить дозвон, програвання, запис усієї розмови й відповіді абонента. 100  
8.2 Оцифровка відео касети 150 година
8.3 Оцифровка аудіо касети 150 година
8.4 Сканування фотографій 5 1 шт

Студія також надає послуги сесійних музикантів. Ціни обговорюються окремо.